NAŠE SLUŽBY

Když chcete dostat ze svých stávajících kapacit to nejlepší

Ať už se jedná jen o chybějící projektovou dokumentaci, nebo jde o opravu, či vylepšení vašich stávajících strojů, můžete nám důvěřovat. Při práci se 100% řídíme vašim přáním, ale díky bohatým zkušenostem vám můžeme navrhnout efektivní úpravy, aby i stará výrobní linka jela opravdu na maximum.

Potřebujete navrhnout zcela novou výrobní linku nebo její část

Znáte svůj produkt, znáte proces jeho výroby, ale potřebujete modernější výrobní „železo“? Není problém. Společně s vámi se dostaneme k jádru používané technologie u vás i vaší konkurence a navrhneme efektivní řešení s ohledem na dostupné možnosti.

Nejdřív pro vás připravíme 3D model a po jeho odsouhlasení zajistíme nejen kompletní výrobu, ale také instalaci, zprovoznění, proškolení a projektovou dokumentaci. To platí pro kompletní řadu strojů, od jednoduchých měřících zařízení až po celou výrobní linku.

Vyvíjíte nový produkt, nebo se jej snažíte vylepšit

Inovace jsou motorem podnikání, proto i my pomáháme svým klientům inovovat. Je jedno, jestli chcete vyvinout úplně nový produkt, nebo uvažujete o upgrade stávajícího, pokud to je možné vyrobit, my zjistíme jak.

Zpracujeme studie proveditelnosti, vývoj, zkoušky a samozřejmě i finální výrobu a instalaci.

MÁTE ZÁJEM O SPOLUPRÁCI?